Onze Stichting Kinderarmoede werd 23-07-2021 verblijd met 10 rittenkaarten voor de speeltuin de Sluis deze werd beschikbaar gesteld door de GVK en de Speeltuinvereniging de Sluis.

Voor de kinderen is dit een leuk alternatief zodat zij tijdens de grote vakantie samen met hun ouders/ verzorgers een leuke picknick of speeldag kunnen organiseren.

Spelen is een must voor de ontwikkeling van een kind en geeft het kind de kans om zichzelf te ontplooien zodat het kind zijn/haar verhaal kwijt kan in zijn/haar belevenis en krijgt het kind grip op de wereld die armoede heet, zij krijgen daardoor een gelijke kans om mee te doen in de maatschappij. Daardoor groeit zijn/haar gedrag naar hun klasgenootjes. Wilt u zo een gratis 10 ritten kaart voor de spelregels neem contact op via info@stichting-kinderarmoede.nl